ElsPresidents

 

Els presidents                                                                        tornar Qui Som

 

 

8à pta actual  Gemma Cases Menta des de 25/2/2017 a

8è SERGI ABAYÀ MARTÍNEZ: 26/07/2014 a 24/3/2017 (2 anys i 9 mesos)

                                           

 7è SALVADOR ADRIÀ MARTÍN: 17/08/2012 fins 25/07/2014 (2 anys)   

                                                                                                                            

  6è FRANCESC ALTARRIBA GARCIA: 23/02/2011 fins 08/07/2012 (1 any mig)

  5è  DOMÈNEC PALOMA I SANCHO: 11/11/2006 fins 22/02/2012 (6 anys)

  4r ANTONIA PALOU I LLIMÓS: com a vicepresidenta substituex a MT. Pascual fins que es van convocar  eleccions 28/10/2006. (11 mesos)

  3r MARIA TERESA PASCUAL I ESTIVILL:04/03/2000 fins 29/04/2006  (6 anys) -va presentar la dimissió pel malaltia-  

     2n MANEL MAS PUVILL 14/10 1995 fins 2000 (5 anys)

    1er JOAN GIL I CLEMENTE: 21/12/1990 fins 1995    (5 anys)